MŪSŲ MISIJA

Kartu šilko keliu

Apie mus. Norime jums pateikti būtent tokią prekę, kurios ieškote. Patikrinsime, ar ji buvo tinkamos kokybės, užsakytus kiekius ir ar laiku atvyko į jūsų sandėlį.
Visos paslaugos yra vieno proceso dalis, kuri atspindi skirtingus prekių pristatymo Jums etapus. Nuo idėjos atsiradimo iki dėžių iškrovimo Jūsų sandėlyje.
Kiekvienas turime savo prioritetus ir darbo reikalavimus, todėl kiekvienas turime savo poreikius. Yra Partnerių, kuriems mes tik patikriname, konsoliduojame ir išsiunčiame jau užsakyto krovinio partiją. Ir yra tokių, kurie prašo pateikti tik FOB kainą už jų reikalavimus atitinkančią prekę.
Čia pateikiami tiesiog to paties proceso žingsniai. Mūsų pagrindinė užduotis – supažindinti Jus su darbo etapais Kinijos rinkoje, o prireikus – padėti sudėtinguose darbo etapuose.

LOGISTIKA

Logistika – Mes esame savo srities profesionalai, turime daugiau nei 12 metų patirties vežant krovinius iš Kinijos į Europą, todėl galėsite būti ramus kad Jūsų krovinis ne tik atkeliaus be užlaikymų bet ir bus saugiai pristatytas Jums.

Ryšiai ir kontaktai. Turime patikimų kontaktų Kinijoje kurie jau vietoje gali ne tik patikrinti gamyklas ar produktus, bet pagal Jūsų pateiktas specifikacijas ar jau turimus produktus  surasti gamyklą kuri jau gamina produktą arba net galėtu Jums specialiai pagaminti gaminį.

RYŠIAI KONTAKTAI

PATIRTIS

Patirtis – Tik pradedate ir trūksta informacijos arba kaip tik turite konkrečia idėja ar produktą kurio reikia.  Susiekite su mumis galėsime aptarti kuo mes galėtume Jums padėti, turime ilgalaikę patirti produktų tiekime iš  Kinijos, tikrai rasime bendrą kalbą.