Dažniausiai užduodami klausimai

Prašome perskaityti DUK prieš siųsdami klausimus mums.

Tai lengviausia ir greičiausia, jei žinote, kokio konkretaus produkto jums reikia. Prekės charakteristikos, nuotraukos, kiekis, specialūs reikalavimai. Tiesiog atsiųskite mums sąrašą ir mes pateiksime užsakymą pas esamus tiekėjus arba parinksime analogą.

Jei ne, galime rasti tinkamą produktą naudodami nuotrauką iš konkurento svetainės. Galiausiai galėtume pagaminti prekių partiją visiškai individualiai jums (produkto dizainas ir pakuotė).

Pristatymo išlaidos dabartinėje nestabilioje aplinkoje gali skirtis priklausomai nuo naujų užsakymų dėl sienos atidarymo / uždarymo.
Vidutiniškai pristatymo kaina sausuma keičiasi kas 3 savaites, o lėktuvu – apytiksliai kaina svyruoja nuo ​​8 USD už kilogramą.

Bloga žinia ta, kad daugelis gamyklų neturi katalogų ir net neplanuoja jų tūrėti, dažnai net slepia naujo tipo gaminius, į kuriuos įdeda daug darbo ir iki paskutinės minutės stengiasi užkirsti kelią intelekto nuosavybės vagystės nuo konkurentų.

Gera žinia ta, kad po jūsų kojomis yra visa Kinijos gamyklų bazes, kurios  aprūpina visą pasaulį produktais ir gaminiais kurių yra nepamatuojamas kiekis ir jie gali keistis kiekvienais metais ar net kiekvieną sezoną, o kaina priklauso nuo daugelio rodiklių: žaliavų pasiūlos, tam tikros prekės paklausos, partijos dydžio ir pakuotės, bet jei žinai ko ieškote, tai nebus sunku rasti.

Komisija priklauso nuo daugelio faktorių: SKU, pakuotės, dizaino, užsakymo dydžio.
Paprastai jis svyruoja nuo 10% iki 15%. Kiekvienas užsakymas svarstomas atskirai, todėl norėdami gauti konkretų atsakymą, parašykite mums užklausą.

Daugiausia dirbame su didmenine ir smulkia prekyba, todėl vienos rūšies apimtis prasideda nuo dėžės.
Sąskaitoje nurodytas komisinis mokestis bus paskirstytas visoms užsakytoms prekėms, todėl rekomenduojame kas užsakymo vertė būtų nuo ​​tūkstančio euru.

Gavę Jūsų prekę sandėlyje patikrinsime, ar ji atitinka užsakymą, pagaminimo kokybę ir įpakavimo teisingumą ir būtinai pateiksime foto ar video reportažą.

Kilus klausimams, pirmiausia susisieksime su Jumis ir rekomenduosime pagaminti papildomą pakuotę kuri užtikrintų saugų trapių prekių transportavimą (pavyzdžiui, lentjuostes). Jeigu pavykstą susitarti dėl pakuotės pakeitimų (jeigu reikia) tada tęsiame transportavimą kitų atveju darome grąžinimą tiekėjui kad pašalintų trūkumus.

Pervežimo metu gali susidaryti daug nemalonių situacijų, įskaitant perkrovą muitinės patikrinimų metu ar transporto priemonės gedimą, krovinio sušlapimą, net avarijos bei krovinio praradimą. Kad taip nenutiktų, dirbame tik su patikimomis transporto įmonėmis.

Dėl visų šių nenumatytų priežasčių mes visada apdraudžiame kiekvieną krovinį, kas palengvina ir sumažina galimus nuostolius.

Esame tikri savo partneriais ir esame pasiruošę grąžinti pinigus už prekes. Jei manote, kad jai kažkas nutiko gabenimo metu, tačiau tam reikia prekę gavus sandėlyje patikrinti, atstovui nurodyti trūkumus ir nufotografuoti ar nufilmuoti žalą.

95% visų prekių atkeliauja laiku ir be problemų, Tačiau maža dalis vėluoja dėl greitai neišsprendžiamų priežasčių, nesvarbu, ar tai būtų stichinis blogas oras, ar nuostabus muitinės darbuotojai, kurie nenuilstamai užpildo valstybės biudžetą.

Susisiekite su mumis

Prašome užpildyti formą, pasistengsime atsakyti kuo skubiau.